Pod Parou 2017 – game of anarchy

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Pod Parou 2017 – game of anarchy

Zvolené téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Kašpar a poslední změna proběhla před 6 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #10163

    Ano přátelé, zdálo by se snad, že letos Pod Parou nebude, ale to jen má osoby dohání styl práce „na poslední chvíli“ až na samou mez možného, a tak se
    [Článek k této diskusi je tady: Pod Parou 2017 – game of anarchy]

  • #10164

    Na zkoušku se hlásím jako první … tak šup sem všichni ostatní …

  • #10166

    Martin Prudík
    Účastník

    Pikáčosaurus, jsi bůh!! Nepřijedu! :( …ale na počest tvou, lokálky i této velkolepé události si ve Squamishi v ten stejný den dám boulder session a pár piv!

  • #10167

    Inža se hlásí !! Dorazím ale až v sobotu ráno

  • #10168

    Matus Kralik
    Účastník

    Matúš jede! kdy dorazím ještě nevím, ale dorazím!

  • #10169

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Pikacu tento rok to asi nevyjde – jsem na jachte :(

  • #10170

    Hlásím Plyšovou účast ve složení já + 2 ženský

  • #10172

    Martin Tesař
    Účastník

    Super, hlásím se, dorazím snad hned v pátek.

  • #10174

    Marek Kravec
    Účastník

    Ja s Vercou tiez radi prideme, pravdepodone uz v piatok.

  • #10177

    Kristýna Gratzová
    Účastník

    Pikáči, my se taky hlásíme-Roman a já spíš jen ke konzumaci, ale Viki touží po Siko kačence, tak se možná hecne a něco vyleze:-D

  • #10178

    Vera Obelczova
    Účastník

    čau,

    nevím, jestli nás Michal nahlásil, tak pro jistoru bychom rádi přijeli ve složení jí, Michal, Kryštof (4), Anika (1).

    Věrka

  • #10179

    Jan Ondruška
    Účastník

    přijedu. těším se. na viděnou.

  • #10180

    Zoltán Pintér
    Účastník

    pridem, asi uz v Piatok

  • #10181

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Oprava: pokud bude pocasi a nebudou zacpane dalnice z HR, tak dorazime na party – tak tedy becku navic :)

  • #10182

    Nebojte, sleduju a postupně si Vás píšu … už je nás 30, tak jen houšť ;o)

  • #10183

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Já letos nemůžu, ani na párty. Jsem mimo domovinu.

  • #10184

    Radka Opluštilová
    Účastník

    Nazdar,

    dorazím. Nevím ještě zda s jedním kusem dítěte nebo sama.

  • #10185

    Hlásím Evku s Vraťou, už budou navráceni z Kanady v plné síle !!

  • #10186

    Radek Lienerth
    Účastník

    zdar, pokud nenastane neco neocekavaneho planuju ucast + zrejme oba Krakeni

  • #10188

    Zdar bando, mohli byste někdo vzít Marťu Mužátkovou autem tam (v pátek nebo v sobotu) a zpět (v neděli)? Z Měřína do Brna a pak zpět se prý dostane busem … já budu v pátek dost rozlítanej, povezu bečky a nebudu stíhat, tak se obracím na Vás…
    Admini, Marťa se prý nemůže dostat na web Lokálky … můžete na to pls mrknout?
    Díky, Pikáč

  • #10189

    Jakub Novák
    Účastník

    Čau Pikáč, hlásim sa aj s fanklubom = žena a dvaja drobci.

  • #10190

    Pavel Vrtík
    Účastník

    Baca plus tri aligatori prijede uz v patek! Takze becku navic a nejaky nealko pro me.

  • #10194

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Ahoj, vypadá to, že se mi podařilo přihlásit. Měl byste někdo místo v autě v sobotu kolem 8 ráno? Potřebovala bych to ideálně vědět ještě dnes, protože si v pátek večer musím nabalit věci v Měříně.
    Pripadne bych jeste mohla dojet do Brna v patek vecer, kolem 20hod.
    A nemate ještě nekdo, prosim, místo ve stanu?
    Diky Martina

  • #10197

    Eva Bláhová
    Účastník

    Marti, kdybys nesehnala odvoz z domu, tak z Brna bysme te s Vratou v sobotu rano vzali a mohla bys u nas v patek i prespat.

  • #10198

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Evi, díky,to by bylo super. Já dám vědět jak se mi podaří dostat do Brna, jestli už v pátek večer nebo až v sobotu ráno.

  • #10207

    Jelikož mou pořadatelskou duší cloumá drobná panika z víkendové předpovědi počasí, mám zatím čistě teoretický dotaz. Pokud by se akce odložila o týden (tedy na 22.-24.9.), je nějaká významnější skupinka z Vás přihlášených, která by určitě nemohla? Nebo je někde jiná akce, která by Vás od Pod Parou v tom termínu odloudila? Loni jsme si deště užili dost a nerad bych to opakoval …
    Díky, Pikáč

  • #10208

    Marek Havlík
    Účastník

    Já teda ten první termín (teď) můžu s obtížemi, ten druhý vůbec.

  • #10209

    Karel Kubza
    Účastník

    Mně by to naopak účast výrazně usnadnilo :)

  • #10210

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Pikáču tak jsem chtěl právě přihlásit celou rodinku (z toho 3 děcka) i psa (pokud by teda nebyl moc kentus), ale při posunu o týden s náma nepočítej vůbec ;-)

  • #10211

    Matus Kralik
    Účastník

    V přesunutém termínu nemůžu, 2 víkendy budu mimo ČR.
    Já tedy můžu pouze doufat, že nebude pršet nebo se bude akce konat v duchu hesla „Není umění lízt po suché a čisté skále“ :)

  • #10212

    Hlasím se, první termín můžu určitě, ten další tak 50:50

  • #10215

    Zdar bando,
    Vzhledem k nepříznivému vývoji počasí na sobotu opravdu silně zvažuji přesun o týden později, tedy na 22.-24.9.2017 – definitivně se rozhodnu zítra, tedy ve čtvrtek a napíšu to sem. Sice riskuji, že ten další týden bude ještě hůř, ale na tuto sobotu to vypadá fakt hnusně a pod pláštěnkou jen u bečky to strávit nechci …

  • #10218

    POZOR!!! TERMÍN ZMĚNĚN na 22.-24.9.2017 … ač to tak při pohledu ven nevypadá, všechny možné předpovědi se shodují na tom, že v So a Ne bude s vysokou pravděpodobností pršet a vzhledem k tomu, že to má být spíš pohodová akce a nechci taky zničit šutry, rozhodnul jsem o posunu o týden později, tedy na 22.-24.9.2017 – omlouvám se těm, které tímto diskvalifikuji, ale tento víkend to asi fakt nemá smysl …
    Ale nevzdávejte to prosím a přijeďte … když je dobré počasí, tak je to fakt luxuxní oblast :o) … tak ne že tam pak s těma bečkama budu sám ;o)

  • #10270

    Abyste nemysleli, že zatím zahálím, vkládám do článku na namlsání svého pseudo-průvodce oblasti. Jak brzy zjistíte, chybí v něm obtížnosti jednotlivých boulderů a místo nich je jen jakési vodítko, ale věřím, že ve spolupráci s Vámi všemi na akci vznikne průvodce plnohodnotný ;o) … jednotlivá schémata budou vždy u příslušných šutrů, takže si to tisknout nemusíte, ale budete-li chtít, jak je libo ;o)
    Tak, teď už jen to nešťastné počasí a je to …

  • #10303

    POZOR!!! TERMÍN OPĚT POSUNUT na 1. nebo 2. víkend v říjnu (dle počasí) … omlouvám se všem, komu hatím plány, ale kvůli počasí opět posunuji termín na některý z říjnových víkendů … má to být hlavně společenská akce a nechci se s Vámi bavit zpod pláštěnky … ale vydržte prosím, v říjnu bude určitě krásné babí léto ;o)

  • #10459

    Tak konečně rozhodnuto, pardon, že to trvalo tak dlouho, ale bylo to celkem pekelné rozhodování.
    Akce se tedy nakonec uskuteční UŽ TENTO VÍKEND 6.-8.10.2017 … OCENIL BYCH, KDYBYSTE SE MI ZNOVU NAHLÁSILI (stačí třeba zavolat, poslat sms nebo tady na web) … fakt mě mrzí, že někteří z Vás nemohou, ale počasí se zdá být na pátek a sobotu celkem v pohodě a kdybych risknul příští víkend, už by to taky nemuselo být vůbec… Tož prosím zvažte své možnosti a přijeďte, možno-li, aspoň na chvíli … na pivko … na pokec … nebo si aspoň trochu odřít bříška, i prstů ;o)
    Těším se na Vás, Pikáč

  • #10460

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Hlásím se na nový termín. Akorát můžu přijet až v sobotu kolem 10.-11. hod.

  • #10461

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Hlasime se na sobotu – paja, (marta, esta)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.