Víkend 8.-9.8. .. pro ty co lezou i na něčem menším než Tatry nebo Chamonix:)

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky Víkend 8.-9.8. .. pro ty co lezou i na něčem menším než Tatry nebo Chamonix:)

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Petr Holzer a poslední změna proběhla před 8 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #7079

    Martina Cerna
    Účastník

    Ahojte, návrh na nějaké lezení příští víkend… Letos jsem ještě nelezla na Vysočce, takže jsem klidně pro Vysočinu moji milovanou, může být na den nebo dva. Další nápad je Rabštejn, ale vítám i cokoli jiného babyfriendly a ne moc daleko (tak 2 hodky autem ideálka:)

  • #7096

    Chřiby s kartáčem a lopatou??? ;o)

  • #7112

    Petr Barák
    Účastník

    My jsme odsunuli Rakousko, takže bych někam jel, pokud je to stále aktuální. Auto s 3-4 volnými místy mám. Petr.

  • #7118

    Petr Štefek
    Účastník

    hollental, jedem v patek vecer. tez misto v aute… :)

  • #7119

    Martina Cerna
    Účastník

    Hollental není až tak uplně babyfriendly co jsem myslela:) Vyhrálo to flákání u vody a pokud bude Pikáč chtít tak Chřibské šutry:)

  • #7120

    Petr Holzer
    Účastník

    Je to svět. Sleduju tady min.3 skupiny, který se na nadcházející víkend někam chystají. Tatry, Höllental, Vysočina, Rakousko. Je to krásný. Jen škoda, ze to nemůžeme nějak sladit. Byla by větší parta a sranda. A taky bychom se napříč Lokálkou víc poznali. Driv jezdila Lokálka na jednu akci klidně třeba ve 30 lidech. Ale bylo to, pravda, většinou proto, ze byla jednotná výhodná jízdenka za korunu pro všechny a potvora vlak jel vždycky jen tím jedním směrem. Většinou do Tater, nebo na písek. Dneska je už trochu jiná doba. Určitě ne horší, jen individuálnější. Tak my jedeme s Michalem Mezerou, co se mu taky ještě občas říkalo Space, taky na víkend nekam. Padaly návrhy jako Súlov, taky Vysočina, nebo Wilsonka. Ještě uvidíme. Mohu ovšem přátelé vedle auta nabídnout tmě karavan na přenocování. Rad bych tímto oslovil obzvlast mladší lezkyně, které by rady vyrazily za dobrodružstvím se zkušenými (a samozřejmě jakkoliv neskodnymi) prilezitostnymi lezci, ovšem s nějakou (nevím jakou, neviděl jsem ji) střechou nad hlavou. Tak pokud by byl zájem, staci se jakkoliv ozvat. Ale samozřejmě to muze byt kdokoliv. Nejen ty mladé krásné běžkyně ??. Na Höllental Michala asi nepřemluvím, ale třeba bysme vymysleli něco podobného asi bližšího (s tím krámem za autem asi taky nemá cenu se pokácet moc daleko) aby to by vyhovovalo vic lidem. Tož dejte vědět.

  • #7121

    Petr Holzer
    Účastník

    No ale my se s tím Michalem taky budeme určitě někde chtít koupat. Bude dost vedro, tak to na nejaky výkony v našem podání asi úplně nebude….

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.