Promítání fotografií

Siman Kolaja a Robin Grebík v Direkte Westkante VIIIb na Falkenstein

To jsme se tak jednou potkali s Bačou u piva a moje Ne nebylo dostatečně důrazné, a tak začíná nová tradice promítání fotografií z dávných i nedávných lezeckých i nelezeckých výletů. Promítání se budou konat po přednáškách horoškoly (jejichž start se v těchto případech přesouvá na 18:00) v Pivnici U Kotelny od 20:00 a budou trvat cca jedu hodinu. Přednášky i promítání jsou určené výhradně pro členy a přátele HO Lokomotiva Brno, nikoliv pro širokou veřejnost!

Abych šel zářným příkladem, první promítání si vezmu na triko já a promítnu film a fotky z mého už spíše dávného výpadu do Peru na big wall La Esfinge i přilehlé zasněžené vrcholky:

5. 3. 2024 Pól: The Ways of Peru

Dále mi na mou výzvu kývl Radek „Zoban“ Lienerth, který promítne fotografie ze zájezdu do Saska, kde testoval techniku i psychickou a fyzickou odolnost frekventantů kurzu na horské vůdce.

16. 4. 2024 Zoban: Pískařina v Sasku

Poslední promítání přislíbil Peter Matula. Termín ještě upřesníme, neboť přednáška horoškoly na téma Meteorologie ještě není pevně ukotvená v čase. Bude to však nejspíše někdy koncem dubna či začátkem května. Jakmile se termín ustanoví, aktualizuji i zde.

konec dubna 2024 Peter Matula: Lezení v Patagonii

Seriál promítání pak bude pokračovat po letní sezóně, tedy v listopadu. Zájemci, nechť se mi hlásí na mail (pavelpayne(a)gmail.com) nebo jakoukoliv jinou cestou. A posílejte též tipy na ty, kdo někde byli a vy byste chtěli vidět fotografie z jejich cesty. Pokusím se je jemným nátlakem přemluvit.

Těším se na vaši hojnou účast a hlavně na vaše fotky a filmy! Takže hlaste se všichni!

Pavel „Pól“ Payne

Napsat komentář