Pod Parou 2016 – 16.-18. září

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Pod Parou 2016 – 16.-18. září

Zvolené téma obsahuje celkem 50 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Petr „Inža“ Neuwirth a poslední změna proběhla před 7 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #8975

    Ahoj všem do parného léta, pokud si během prázdnin (máte-li), dovolené (zbyla-li), či poflakovaní na pracáku (můžete-li) neobrousíte příliš bříška (pr
    [Článek k této diskusi je tady: Pod Parou 2016 – 16.-18. září]

  • #8978

    Tak a já se zrovna hlásím jako první, to abych vyhrál alespoň něco ;o)

  • #8981

    Tak já se taky hlásím, tentokrát už jako závodník a ne jen podpora o berlích ;)

  • #8988

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Pis si tri kusy – po jednom do skupiny muzi/zeny/juniorky :)

  • #8990

    Tak to máme zatím 2 pány, jednu dámu a juniorku co poleze tak maximálně po zemi … no zatím nic moc účast ;o) … že by konečně Pája skončil na bedně? Přece mu to nedáte zadarmo! Tak se hlaste ať vím, jestli vzít zase 3 bečky nebo jen pár lahváčů …

  • #8991

    Já se jako veterán samosebou taky hlásím – na tu Poličku trénuju poctivě. Možná dovezu i další juniorskou účastnici v lezení po zemi. A kdyby nejela, poplazím se sám :)

  • #8992

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Jeduuu!!

  • #8996

    Míša Boudová
    Účastník

    Ja Pajovi to misto na bedne asi nevemu, ale i tak bych dojela.

  • #8997

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Miso, ale ja se snazim dostat do kategorie seniori ne zeny :)

  • #9003

    Ondřej Palacký
    Účastník

    Hlásím se do stejné kategorie jako Pája.

  • #9004

    S boulderovým lezením to bude horší, ale válení se po matracích by mně mohlo jít dobře, tak taky dojedu.

  • #9005

    Honza Rosecký
    Účastník

    Jedu!

  • #9006

    Marek Havlík
    Účastník

    Hlásím jeden ležec jedna madračka.

  • #9007

    David Kouřil
    Účastník

    Ahoj Pikajdo, já bych rád taky, včetně double-support teamu. Lukin doufám nepojede a Králika sfouknu jak svíčku :-)

  • #9012

    Ladislav Petráš
    Účastník

    hola!
    napiš si, Pikáču, i mě. V nouzi když tak vyhlásím para(lelní) soutěž v kategorii kreativních účesů, jíž budu čestným vítězem už z principu já.

  • #9015

    Zdar bando, zvlášť Vy „dětní“, nahlaste mi prosím jména a letošní věk Vašeho potomstva (buď sem nebo e-mailem), ať můžu sehnat adekvátní odměny, neb jak známo, děti na ně poměrně dost letí ;o) Je jedno, jestli to leze po zemi, po šutrech nebo na nervy, chtěl bych, aby si všichni něco malého mohli vybrat … jestli si myslíte, že si to pamatuju z minula, tak nepamatuju, tak díky předem a hlaste se dál. Pikáč

  • #9023

    Vera Obelczova
    Účastník

    Ha, já to zvládla dřív než Míša!!! Hlásím 4 kusy, leze určo Míša, já se asi starám o děcka a uvidíme, jak to uvidí Kryštof. Buřty 4 :-)

  • #9051

    Eva Bláhová
    Účastník

    Hlasim se taky!

  • #9054

    Matus Kralik
    Účastník

    Tak jeste pisemne: Ja samozrejme jedu.

    Poradne potrenuj, Davide, jen tak se nedam ;)

  • #9055

    Jakub Novák
    Účastník

    Hlásim ďalší kus do kategórie Muži a jeden do Juniorov a tešíme sa!

  • #9101

    Jan Ondruška
    Účastník

    JA TAKY!!

  • #9120

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Pikacu kde planujes spat/ohen/party – v kempu? Nebo primo u skal? Ted o vikendu jsme tam byli „trenovat“ a teda je to kus do kopce na to tahat tam becky a vsechno ostatni vybaveni nehlede na to, ze tam moc nebylo kde umistit cca 40 lidi (?) se stany… A to uz se nezminuji o tom, ze to je primo v nejake prirodni rezervaci…

    Jo a mam od Peti fotografky tri SUPER ceny pro deti, o ty budou urcite bojovat do sedrenych brisek nejen prstu (Peta tentokrate nebude)!

  • #9132

    Jakub Hrbáč
    Účastník

    Na 90 % se zúčastním taky. Jakub

  • #9138

    Vážení, v článku konečně přibyly užitečné informace, parking a zvoleno jest místo kempu na after-party (neříkejte to ale Lesům ČR ;o). Ničeho se nebojte a hlaste se, jinak se na Vás buřtu ni piva nedostane a celé nám to tam oslintáte. Pokud můžete, vytiskněte si prosím sami průvodce, nejlépe v barvě … no a nějak málo se hlásíte, ne že mě pak zahltíte pár dní před akcí … jo, a držte pls zase palce na počasí ;o)
    Kemp je na louce u potoka, ideálka pro prťata, co je přestane bavit se plazit do kopce … repelenty s sebou.

  • #9143

    Pavel Vrtík
    Účastník

    Jedu bez manželky s třemi dětmi.

  • #9144

    Petr Štefek
    Účastník

    fob se ucastni taktez… snad neco vysplha :)

  • #9147

    Lucie Grimová
    Účastník

    Pikáči, já se taky hlásím! Díky!!!

  • #9154

    Lucie Grimová
    Účastník

    Horolezci moji milovaní, moc se omlouvám, ale já nakonec nebudu moct dojet. :-/

  • #9155

    Luci, tady se dá ale jenom přihlásit, odhlašování se nepočítá ;o)
    Tak bando, v této chvíli je Vás 19 borců, 10 ženských (JEN!) a 16 dětí všeho věku … to vypadá na trochu komornější akci než obvykle, zato budu asi muset najmout nějaké sexy babysitters … pár jich znám z nějakých filmů, to by neměl být problém ;o) … tak se prosím dohlašte vy opozdilci, ať vím kolik toho obžerstvení, ať tam pak nesušíme panty … díky, Pikáč

  • #9156

    Kristýna Gratzová
    Účastník

    Opozdilci Gratzovi se hlásí!

  • #9158

    Karel Kubza
    Účastník

    Opozdile já + dítě (takže s mým lezením v zásadě 2 děti) .)

  • #9159

    David Kouřil
    Účastník

    Předpokládám, že Hanes a Komi se vzhledem ke své přirozené plachosti přihlásili emailem ;-)
    (včetně počtu dětí, samozřejmě)

  • #9160

    Nepřihlásili … zdá se, že jim to asi ani nestojí za řeč ;o) …
    PS: pane Karle, sdělte prosím jméno a věk své ratolesti, ať vím, jestli raději za odměnu gumového dinosaura nebo třeba striptérku na klín ;o)

  • #9161

    Radka Opluštilová
    Účastník

    Nazdar! Pozoruhodný instinkt mě sem zavedl jen pár hodin poté, co tu padlo mé jméno. Mám pokažené rameno, takže na lezení se mnou nepočítejte. Dojdu se ale na vás podívat a možná naženu do lezení starší dítko.

  • #9162

    Karel Kubza
    Účastník

    Vilém má 3, tak snad raději toho dinosaura .)

  • #9163

    Matous Jobanek
    Účastník

    Zdar, tak ja taky opozdene prihlasuju jednoho invalidu, jedno dite, jednono invalidniho psa, jednoho staryho psa a Deni. Jinak receno 2 dospeli, jedno dite (2roky) a dva psy
    Jobr

  • #9164

    Safra, já už jsem taky starej pes, tak to abych už zřídil taky kategorii psů a buřtový medaile ;o)
    PS: doufám, že všichni co se zaregistrovali přijedou i v tom naplánovaném dešti a nenechají mě tam moknout samotného … v případě absolutního chcance na celý víkend lze zvažovat přesun o týden … vyhovovalo by Vám to případně taky? Definitivně musím rozhodnout ve Čt večer nebo Pá ráno, tak buďte na příjmu, zatím ale platí tento víkend 16.-18.9. … díky, Pikáč

  • #9165

    Příští víkend se cca 12+ lidí z Lokálky chystá do Chamu… :(
    Co takhle v případě absolutní chcancové krize přesunout válení se po matračkách na neděli? To by nemuselo být tak hnusně (otázka je, jestli to uschne). Nebo se budou lézt jen převisy :) Ale hlavně – předpověď je určitě mimo a bude krásně!

  • #9166

    Nemáte někdo, kdo jedete v pátek, volný místo v autě? Rád bych stihnul jeden večírek za sucha ještě ;)

  • #9167

    Já vím, že jste napjatí … nejinak jsem na tom já a definitivní podobu tomu dám až zítra dopoledne, až bude trochu jasnější předpověď. Ale … já a doufám, že co nejvíce z Vás tam budeme už v pátek co nejdříve odpoledne. Pokud vyjedeme třeba už ve 3, můžeme si ještě i slušně zalézt a večer u ohně by nám snad do piva nemělo ještě ani pršet. Na sobotu to nechám na přírodě a náhodě a nebude-li zbytí, zkusím domluvit večírek v místním kempu Patriot, že bychom sobotu propili, prohráli, proklábosili atp … a lezlo by se třeba až v neděli.
    Tož, kdo zítra dřív přijede, víc si užije … i já to přehodnocuji a rád bych vyjel už třeba v ty 3 odpo. No, rád Vás tam uvidím a připiju si s Vámi zas na další rok a kdo nepřijede, tak je srab ;o))
    PS: v případě „totálky“ (déšť už v pátek a bez naděje na zlepšení) zvažován přesun termínu o 3 víkendy dále …
    Pikáč

  • #9168

    Ahoj, jsem na tom podobně jak Plyšáček, má někdo místo v autě dneska odpoledne? Nejdřív však ve 4, klidně i později. Díky
    Inža

  • #9169

    Zdar všem, nevím, jaké počasí sledujete vy, ale dle mého bude dobře (třeba tady https://www.windyty.com/49.319/17.786?rain,2016-09-18-03,49.703,15.547,7) a sprchne asi snad jen v So brzy odpoledne … TEDY AKCE SE KONÁ :o) … pokud už teď někdo z přihlášených víte, že nepojedete, dejte mi co nejdříve vědět, ať nekupuji zbytečně jídlo. Pro rodiny a v nouzi s počasím je možnost se ubytovat v kempu Patriot (http://www.patriotcamp.cz/index.htm), zatím jsem se tam nedovolal, ale předpokládám, že stan nebude problém a chatky na dotaz v kempu … společenská místnost se tam taky najde ;o)

  • #9171

    Ondřej Palacký
    Účastník

    Nazdar, já jedu dneska, v autě mám místo až pro 6 (pojede-li Plyšák plyšobusem s rodinkou) nebo 5 (pojede-li se mnou). Odjezd na domluvě, za sebe bych byl pro 15-16h.

  • #9172

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Pikacu nechci ti do toho kecat, ale i podle tveho grafu prsi od deviti do peti ?!

    • Odpověď byla upravena před 7 roky, 7 měsíci uživatelem  Pavel Kašpar.
  • #9174

    Tož Ondro, rád bych se s tebou svezl..

    K počasí: Pikáč dával odkaz jetě v době kdy byl na meteoblue ještě večerní přepočet modelu, teď už je tam dnešní a tedy i o něco horší (graf je z meteoblue)
    Inža

  • #9175

    Teď jsem to kontroloval a je to furt stejné = přijatelné = v So odpoledne už se asi bude jen veselit mezi kapkami deště … a těm měkkejšům, co se bojí trochy vody musím připomenout, že když já dělal horoškolu, tak se počasí hádalo dle bolesti instruktorových kloubů a sraz na místě byl bez ohledu na to ;o) … tedy čekám Vás odolné nejlépe dnes odpo-večer …

  • #9176

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Ahoj.
    Hodlá jet někdo zítra (ráno)? Hledám případně místo/osazenstvo.
    Díky.

  • #9177

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj,
    koukám že podle meteoblue má v sobotu 11-17 sice ne moc, ale přece jenom pršet. Pokud se předpověď nezlepší, dojel bych buď v sobotu večer nebo v neděli ráno aspoň na pár bouldrů.

    Ahoj Muf

  • #9178

    Radka Opluštilová
    Účastník

    Tak já jsem zcela zklamala, vzhledem k tomu že obě dětičky i můj milý mlž onemocněli, tak mi nezbylo nic jiného než o ně pečovat :-(

  • #9180

    Ahoj všem, dle domluvy se celkové vyhlášení letošních výsledků, předávání medailí, diplomů a cen od sponzorů teprve uskuteční, a sice ve čtvrtek 22.9.2016, v 8 hodin večer, na schýze U Kotelny … tak Vás tam budu čekat (předtím, bude-li počas i na VUT boulderech).
    Kdo můžete, naposílejte mi sečtené body z 8 nej boulderů a celkový součet všech pokusů, nebo aspoň skeny těch bodovacích tabulek, ať to tam pak netrvá dlouho.
    Pikáč

  • #9274

    Po dlouhém urgování Pikáče jsou fotky ke stažení ZDE
    heslo: pikacjenejlepsi
    Za zdržení se omlouvám, jsem hroznej flákač… Je jich 150, ale v plném rozlišení, tak proto 900MB. Kdybych fotky ještě upravoval, tak se jich nedočkáte do Vánoc :D
    Inža

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.