Moravske kejkle 2015

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky Moravske kejkle 2015

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Petr „Pikáč“ Skoumal a poslední změna proběhla před 8 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #7593

    Pavel Kašpar
    Účastník
  • #7596

    Cus Pajo, diky, zrovna jsem to sem chtěl zadat … ja musim prověřit rodinne plany, ale rad bych jel, tak se ještě domluvime. Bohuzel nebudu ve Ct na schyze, tak kdyztak bajfoun …
    Pojedte lidi, ty bouldry vypadaji sqěle!!!

  • #7597

    PS: jeste pridavam odkaz na hlavni clanek s komplet info, pravidly, atd… http://www.nadzemi.cz/bouldering-cr/moravske-kejkle-2015

  • #7599

    Tak z mé strany bohužel planý poplach … kombinace trojitých rodinných narozenin (včetně mých ;o) má přece jen přednost. Takže pokud někdo pojedete, budu držet palce na počasí a byl bych vděčen za průvodce a referenci na oblast … vypadá to luxusně a určitě se tam někdy podívám i s matrací. Mějte se, Pikáč.

  • #7600

    Marek Havlík
    Účastník

    Ja tam budu, mozna aji Vojta??.

  • #7601

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Ma prset celou sobotu, nedele taky spatna… takze my nic

  • #7603

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Tak Kejkle posunuty na pristi tyden, to ma byt krasne, lec ja uz mam davno domluvenou jinou akci :( takze nic…

  • #7607

    No, tak to se mi zrovna hodí … jestli tedy bude dobrej počas, tak jedu … přidá se někdo? Kdyžtak možná domluva ve Čt na schýze. Pikáč.

  • #7609

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Já bych jel:)

  • #7622

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj, tak nakonec beru káru a jedu mezi 7-8 z Brna. Návrat v sobotu kolem 19. Kdyby se někdo chtěl svézt, tak dejte vědět.

  • #7623

    Ok, my jedeme cca v 8 z Reckovic a jednu osobu jeste potrebujeme umistit (je nas 6) asi k Zobcovi do auta, ale nemuzu se mu dovolat, tak zkusim rano. Navrat v Ne brzo rano. Nezapomente s sebou spacaky a karimatky, pripadne stany, bo se trochu zmenily podminky vecerni after party (viz http://www.nadzemi.cz/bouldering-zavody/moravske-kejkle-informace-1). Pikac.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.