Pod Parou 2012 – už se blíží

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Pod Parou 2012 – už se blíží

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Michal Nováček a poslední změna proběhla před 11 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3081

    [article]2107[/article]

  • #3083

    Zdarec, registrovat na akci se dá přímo v kalendáři, tak to zkuste tam (myslím ale, že pouze registrovaní členové) … pak můžete taky tady v komentářích nebo mi prostě napište skoumalp@seznam.cz či zavolejte 731 166 427. Mějte se, Pikáč

  • #3086

    Jan Ondruška
    Účastník

    výběr fotek z Pod Parou 2011 v krátkém videu:

  • #3087

    čau, bude mít někdo prosím místo v autě? jsem docela skladná

  • #3092

    Radek Lienerth
    Účastník

    No budu na vas pri slapani na Blanc myslet, at vyjde pocasi.

  • #3096

    Michal Pavlovec
    Účastník

    Tak uz se tesim, ale asi letos poprve nebud asi soutezit, neb jsem sutr ani stenu letos nevidel.

    @arny@pikac; predbezne se mnou pocitejte a do konce tydne dam vedet zda pojedu (a muzu neco/nekoho v pa vzit)a nebo mi naplanuji neco jineho :(

    Lovec

  • #3100

    Ahoj všem, akce je připravena, jen držte palce na počasí … ve čtvrtek můžeme u Kozy doladit detaily (zatím 21 přihlášených; místa v autech určitě bodou ;o) a přihlaste se prosím i Vy opozdilci, ať víme zhruba kolik buřtů atd…

  • #3101

    Ondřej Palacký
    Účastník

    Já se hlásím hlavně k bojům u táboráku, moc z lezení asi nestihnu. Mimochodem, nepojede náhodou někdo až v sobotu odpoledne jako já?

  • #3102

    Michal Nováček
    Účastník

    Pridal sem na pikacovo prani do clanku odkaz na pdfko s barevnou bodovaci tabulkou, kdo si ho bude chtit vytisknout, je tu: http://goo.gl/4qQPl
    Pro ulozeni pouzijte File–>Download.

  • #3106

    Matous Jobanek
    Účastník

    Zdar vsichni. Hlasim sebe, Denisu a Alenu Nav. Bohuzel ale nikdo z nas nebude lezt, jelikoz dojedeme az v sobotu odpoledne…
    Pro Ondru: misto mame, tak te klidne vezmem – ve ctvrtek ke Koze dojdem, tak bud se domluvime tam, nebo se kdystak ozvi ;-).

  • #3113

    Tomáš Kurdiovský
    Účastník

    Ahoj všem, taky se přihlašuju:-) teda asi spíš k pivním bojům, než k lezeckým.

  • #3114

    Michal Nováček
    Účastník

    marto, jestli jeste nemas s kym jet, tak muzus jet dneska navecir se mnou a s verkou. tlfon muj je 775066691.

    plus pikac vzkazuje, ze mas vzit matracku padaci :)

  • #3120

    Jan Ondruška
    Účastník

    Letos to pro mne byl významný ročník – že i přes to bídné počasí vás tolik přijelo a jak srdnatě jste lezli! Moc si toho vážím a děkuji!

  • #3121

    Děkujeme spíš my, za to, že jste nám zase našli parádní bouldry a celou akci připravili. Bylo to skvělý!

  • #3122

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Taky se přidávám k díkům za skvělou akci, kterou nějaké počasí nemohlo ovlivnit :)

  • #3123

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Díky moc oběma za SUPER polezení. I když bylo trochu vlhko :-) mám děravý bříška na všech prstech :-)

  • #3124

    Marek Havlík
    Účastník

    Taky děkuju organizátorum, super akce.

  • #3137

    Tomáš Šmíd
    Účastník

    K dikum neni nikdy pozde, takze Dekuji. Moje prvni a verim ze ne posledni ucast na teto uzasne taskarici ;-D

  • #3158

    Michal Nováček
    Účastník
  • #3161

    Ladislav Petráš
    Účastník

    hustý fotky!, přeloženo do čj „pěkné“

  • #3174

    Michal Nováček
    Účastník

    konecne vysledky :)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.