Pod Parou 2013

Zvolené téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Petra Koutská a poslední změna proběhla před 10 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3744

    [article]2135[/article]

  • #3751

    Sarka Kysilkova
    Účastník

    Pekny :) Uz se tesim!

  • #3761

    Martina Cerna
    Účastník

    Tesime se tesime Pikaci, a predpezne s tim pocita i Peta fotografka zase:)

  • #3765

    Píšu si do diáře a už se taky těším.

  • #3787

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Ahoj, Lobuju za změnu termínu a to o víkend dřív. Vím že to neni jednoduchý najít termín a asi ne spousta lidí nebude moct takže se to měnit nebude, ALE 31.8. MA SVATBU JOBR s DENY, takže pokud to bude v tomhle terminu tak letos vynechavame….

  • #3788

    Kristýna Gratzová
    Účastník

    Připojujem se k Vidlákovic lobbingu! K+R

  • #3794

    Matous Jobanek
    Účastník

    Taky bychom radi dojeli, termin mame bohuzel uz dlouho dany a pravdepodobne se ze svatby nebudeme moct vyvliknout :-). Kdyby to bylo jiny vikend, tak s nama muzete pocitat… Jinak si to tam maximalne uzijte ;-). M&D

  • #3801

    Ahoj, vím, vím a dost mě to mrzí, ale s tím už bohužel nic nenadělám :o( … termín je stanovený už dlouho a přihlášeno je už dost lidí … tak nezbývá než nám oběma skupinkám popřát v tento termín pěkné počasí a štěstí … Vám svatebčanům samozřejmě všeho mnohem více a déle ;o)

  • #3815

    Já s Lukinem se hlásíme taky:)

  • #3821

    Ahoj Peťo, Arnošte,
    jestli se něco nepodělá, tak se mnou počítejte taky. Nevím teda, jak s tím lezením, ale minimálně jako masér dámské části ansámblu se účastnit budu. A propo, není jedna bečka trochu málo? To by mne zajímalo, co budou pít ostatní… Štěpánek

  • #3826

    Neboj Štěpánku, jednu navíc pro Tebe samozřejmě objednáme … copak by to mělo být? U té první počítám s Kozlem 11°… účast si rád píšu, Marťu s Lukinem samozřejmě taky … vzniká tady ovšem trošku problém, a sice, že letos nemáme těžké bouldery (area specific issue ;o), tož buď musíte předtím hodně pít, nebo polezete poslepu, no nevím, nevím jak se nám rozřadíte …

  • #3832

    Ahoj, měl by někdo 2 místa v autě? a pokud možno i místa pro 2 bouldrmatky?

  • #3833

    ahoj, jedete někdo v sobotu ráno a máte místo v autě?
    Ing

  • #3834

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Zdar PodParáci (nebo PodPárkáři, PodParoucníci, PodPařani?)!

    Jako že jsem minulé ročník s těžkým sércem vynechal, tož tento už sa opět s radostným budu kolem těch kaménků ochométat. Tož si mě tam, borci, začmrkněte. A déte vědět, jesli byste s něčim nechtěli helfnót. třeba i v ten pátek by sa asi dalo.
    těším se.
    l

  • #3835

    Ladislav Petráš
    Účastník

    třeba s tó bečkó (ať to není těžké)

  • #3836

    Dagmar Hejčová
    Účastník

    Ahoj inžo, jedem v so ráno a máme místo, tak tě můžem vzít, pokud sneseš trochu dětského křiku:/, dášA

  • #3838

    Ahoj všem,
    zdá se být nachystáno (60 boulderů ;o) tak už jen to počasí aby vyšlo!!!
    Pomoc se určitě šikne, v pátek můžeme taky nějaké nosiče přibalit do auta (až 3 ks), odjezd asi až později, tak nejdřív v 18:00. Prosím, kdo můžete, vemte bouldermatky, ať máme pěkně měkoučko. Marťu s Lukinem někdo bere? Nevím jestli se k nám vejdou i bouldermatkami, povezu už 2 + bečku a ostatní věci … vemte je někdooo, jsou hodní a přítulní ;o))
    PS: přikládám bodovací tabulku pro namlsání, dostanete ji v barvě i na akci …
    Těším se na Vás
    Pikáč

  • #3839

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Je nějaké auto, kam bych se mohl poskládat, nejlépe i s mojí velkou bouldermatkou? Můžu jet taky na kole, ale tu boulderku by bylo dobré k někomu do auta nacpat.

  • #3840

    Dášo, díky za nabídku odvozu v sobotu ráno, beru

  • #3841

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Ahoj, já bych se taky ráda k někomu přidala, nejlépe v pátek. Případně můžu vzít auto a někoho vzít. M.

  • #3842

    to by bylo supr, kdybys vzala auto:) já myslím, že zájemců by bylo dost

  • #3843

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahojte, pojedu v pátek v 6 z Brna, zatím beru Barču tak mám ještě 2-3 místa.

  • #3844

    Ivan Gál
    Účastník

    Ahoj, nemáte ešte niekto miesto na sobotu ráno? dík, Ivan

  • #3846

    Martina Muzatkova
    Účastník

    oukej, auto klidně vezmu, ale je to malá fábka, tak nevím, jak se tam vejdou bouldermatky :)

  • #3847

    Sarka Kysilkova
    Účastník

    Ahoj, my taky jedeme autem. Mame 3 mista. Odjezd v patek kolem 6.

  • #3852

    Martin Prudík
    Účastník

    Ahoj, sháním odvoz zpět do Brna na nedělní ráno popř. sobotní večer. Pojede tak někdo?

  • #3853

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Ahoj,
    Peťa (fotografka, co nás fotila loni), jede v sobotu ráno a má tři volný místa. V nedělu ale jede směr Praha, takže může vzít někoho jen tam.
    A taky vzkazuje, že se máme barevně obléct :)

    A jestli se mi nikdo nehlásí do auta, tak já bych se ráda k někomu vlezla :) Vláďo, Šárko, máte ještě místo? :)

    M.

  • #3854

    Ahoj Marto,
    my jedeme zitra ve dvou s Lukasem Kohutem a jeho bouldermatkou. Odjezd mezi 16-18 nekde asi v okoli Mendlaku, Konecnaku. Navrat v nedeli tak nejak, jak bude odjizdet vetsina. Muzeme te nabrat.

  • #3855

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Ahoj Véčo,
    super, díky :)
    M.

  • #3856

    Ivan Gál
    Účastník

    Ahoj Marťa,
    pošleš mi telefón na Peťu, čo ide v sobotu ráno, rád by som sa s ňou zviezol.
    Dík,
    Ivan

  • #3857

    Děcka,
    jestli někdo máte problém s odvozem boulder a jiných matek, tak se ozvěte, rád odvezu. Jedu v pátek ale zpět už musím v sobotu ráno. Tzn. cestu do Brna si už musíte domluvit s někým jiným.

    Štěpánek 737 600 660

  • #3858

    Martina Muzatkova
    Účastník

    Ahoj Ivane,
    číslo na Peťu je 776 382 055
    M.

  • #3859

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj, jj. pořád mám v autě platz pro 2-3 lezce, toš kdo ještě nemáte odvoz dejte vědět na 737 563 832, případně sem. Jedu dneska v 6.

  • #3860

    Petra Koutská
    Účastník

    Ahoj, nabízím odvoz na sobotu ráno (zpět v neděli), pokud někdo potřebujete. Pokud nebude třeba, zkusím se k někomu vecpat, když to jen trochu půjde. Peťa, tel. 736534870

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.