RALLYE JESENÍKY 2012 – 2.- 4.3.2012

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům RALLYE JESENÍKY 2012 – 2.- 4.3.2012

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Petr „Pikáč“ Skoumal a poslední změna proběhla před 12 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #2657

    [article]2088[/article]

  • #2662

    Kláruš Kazdová
    Účastník

    Ahoj, my se taky hlásíme: Kláruš a Honza. Akorát není bohužel v našich silách dorazit do Koutú z Prahy po práci do 19h, furt ještě nemáme auto a vlakem to takhle prostě nefunguje :-) Kdyby nás někdo byl ochoten vyzvednout v Šumperku/Zábřehu na Moravě, vůbec bychom se nezlobili. Moc se na Vás na všechny těšíme!!!

  • #2663

    Michal Nováček
    Účastník

    my to nestihame v patek do 19:00, protoze eliska muze prijet do brna az o pul osme, takze pokud to je problem, tak bud nepojedu nebo si budu muset najit nekoho jinyho. ani jedno bych ale nechtel.

  • #2664

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Pocitam ze tohle nebude jenom Tvuj problem ;-) Speku, nechces to posunout aspon o hodku? Sedma je pro normalne pracujici lidi na hranici moznosti … (ale je fakt ze Michalovi ani ta hodka nepomuze …)

  • #2665

    Michal Nováček
    Účastník

    diky, ze ses me zastal :)

    my jako stejne nejdeme na bednu, takze jestli to je nejaka opsnl aktivita, za kterou budou body, tak to uplne nevadi. sem si treba rikal, jestli se nebude bydlit nekde jinde, kam by se musela pesky dojit nebo neco dulezityho.

  • #2667

    Kristýna Gratzová
    Účastník

    [b]Pro NEpřihlášené:[/b]
    Děcká, je někdo takový, kdo se nepřihlásil, ptž se nemůže zúčastnit, a byl by ochoten mi půjčit lyže?
    Případně je někdo takový, kdo se přihlásil, a přesto mu lyže přebývají?
    Slušné zacházení a odměna jistá:-)

  • #2668

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Děcka ;-) budu do Jeseníků na Rallye odjíždět nakonec už v pátek ráno – nejspíš okolo sedmé (možná i o chlup dřív). Máme potenciálně cca 3 volná místa. Mám na dopoledne v Šumperku nějakou práci, takže můžu potenciální zájemce o trénink odvézt ráno na přehradu, odjet do Šumperka a po poledni vás někde dohnat. Najde se někdo kdo by se chtěl přidat?

  • #2669

    No moc nechci, protoze nevim, kdy bych vam potom daval ty mapy a vyklad pro sobotni orientak. Zkusim vymyslet nejakou formu nepovinne etapy. Doufam, ze se pak na to nevykaslou vsichni. Jinak jsou zavodnici, kteri si kvuli Rallye prebukujou letenky do Ruska ( pracovne) tak si nemyslim, ze by to neslo jeden patek se vratit z prace normalne. Coz? :-))), Ale urcite vam nechci zkazit vikend, tak se nejak domluvime. Stehovat se nikam nebudeme. Bydlime dle propozic tam, co loni.

  • #2670

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Vsak vidis ze jsem se zaridil … ;-) Ale jen takova drobna poznamka pod carou – ja teda NORMALNE koncim v 17.00 … ;-)

  • #2671

    Víťa Bambuch
    Účastník

    V nasi kare zustava v tuto chvili jedno az dve volna mista (jedno v pohode, ten druhej je taktak ….)

  • #2672

    To chapu, ale jen rikam, ze to asi vetsine jde zaridit. Kdyz se nabalim a jedu autem do prace, jsem schopen v 17 rovnou odjet a v 19 byt tam. Urcite to nekdy nejde, lidi jedou zdaleka,… . V tomto pripade jde tzv. o ho…, takze pokud to nekomu nevychazi, nic se nedeje. Nejak to poresim. treba to pojmeme nejak hrave :-))).

  • #2673

    Jiří Sejbal
    Účastník

    Cepín, mačky, sedák – to je novinka jako povinná zátěž? nebo si máme vzít i prusíky a počítat se skokem do trhliny?:)

  • #2674

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Ty woe … jeste zes to napsal … asi mam selektivni slepotu tak jsem tyhle polozky uplne vynechal ;-) Si musim sehnat nejaky ultralehky nesmeky, jinak budem diky mym FootFangum posledni ;-) … ale to budem koneckoncu tak jako tak :-D

  • #2675

    No o zatez se urcite nejedna. Pokud bude podminka, tak tyto veci pouzijete v casovce. Ale zase pro casovku odpustim nektere veci, ktere budou povinne v sobotu. To vam sdelim az na miste. Jinak za chvilku uz pridam mapu.

  • #2682

    [color=#ff0000]POZOR !!!
    V propozicich dojde jeste ke zmenam. Po dohode se spravou CHKO dojde ke zmene mapy tak, aby byl zavod v souladu s ochranou prirody. V pondeli budu mit tuto mapu schvalenou a dam ji na web. [/color]

  • #2683

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Tož to se asi letos do kotle nepojede, což?

  • #2685

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Ne do kotla se nepojede royhodně a ani se nepujde na hlavní hřeben.

  • #2691

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Špeku, je možné si zamluvit oddílový pípak, lopatu a sondu?

  • #2696

    [color=#ff0000]Tak a je to opraveno. Mate to vcetne mapy a ted uz jen zbyva trenovat. A doufam, ze ti, kteri nestihnou patecni prolog potrenujou v tydnu i vyhledavani. Delate to kvuli svym kamaradum :-). Vyhledavani bude nachystane dle casu mozna uz od 17 hod. Tak kdyz nekdo prijede driv, muze si to odbyt s predstihem, at mame vecer vic casu na „pripravu“.[/color]

  • #2697

    Pavel Kašpar
    Účastník

    Ta mapa nejde stahnout???

  • #2698

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    ale jo pujde, ale spek je moc rychlej dal sem info ze je tu mapa a pak me teprv napsal at ju vlozim :-) ZA CHVILKU PUJDE I STAHNOUT

  • #2699

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Tak protože máme trošku problém s náhledy, který řešíme prozatím ukazuje náhled do mé fotogalerie, kde je možné mapu stáhnout.

  • #2700

    Boris Láník
    Účastník

    My jedeme s Tchibem v pátek večer kolem páté přes Olomouc, tak tam můžeme někoho přibrat. mob.:732656188
    Špeku, ty cepíny a mačky asi z výbavy vypadly že?
    Doufám že po prologu bude následovat nultá etapa jako loni :-), pilně jsem trénoval.

  • #2702

    Macky i motyka vypadly :-). Skoda. Ale i tak to bude myslim hezke. A nulta etapa zalezi jen na Vas. Ale myslim, ze i pres narocnost pro nektere :-)), to budou chtit zopakovat. Spek

  • #2705

    Zdarec, vypadá to, že beru auto a mám v něm zatím Páju s Marťou, tak máme ještě 2 místa volná, domluva kdyžtak dnes na schýze … a mám prý ještě v zastoupení vyřídit, že kdyby jel někdo z České Třebové, tak ho můžou vzít Ála (tel: 775146055) s Miloušem ;o)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.