Rallye Jeseníky 2013

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Rallye Jeseníky 2013

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Boris Láník a poslední změna proběhla před 11 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3285

    [article]2120[/article]

  • #3288

    Tak koukam do prihlasenych a letos teda nic moc. Bud se rychle hlaste, nebo to zrusime pro nezajem :-))). Spek

  • #3290

    Pokud si už někdo prohlížel, ev. tiskl mapy z článku upozorňuju na drobnou změnu v sobotní mapě. Mapa je opravena a jedná se o posun kontroly č. 43.
    Pokud by si chtěl někdo mapy tisknout napište mě na můj mail. pošlu nezmenšenou verzi.

  • #3291

    Tak jeste jednou. Potrebuju dat zpravu mailem, kdo s kym jde. Nekteri se ptaji, kdo je volny, tak at muzu davat informace. Je to trosku ztizene tim, ze neregistrovani se nedostanou k informacim, tak piste mailem

  • #3294

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Tož my už jsme psali … akurát sháním na tento víkend někoho, kdo by jel potrénovat, jelikožto můj parťák dělá o víkendu chůvu :-( Najde se někdo?

  • #3297

    Tak jsem domluvil pivo. Budeme ho mít doufám za nějakou režijní cenu s vlastní obsluhou. Na základě ankety, kterou jsem si udělal, si budeme čepovat Radegast 12st. Doufám, že vám bude chutnat.

  • #3300

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Supr už se na něj těším.

  • #3305

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Potvrzuju sebe a Foju

  • #3307

    Ladislav Petráš
    Účastník

    ja potvrzuju sebe a pana Plyšového. Za Radka (12) su taky ščastné…

  • #3315

    Jiří Sejbal
    Účastník

    Účastníci Ralye, nabízím 2-3 místa v autě (odjezd kolem 16,00 z brna). Má někdo zájem?

  • #3318

    Boris Láník
    Účastník

    Pivo je OK, ale hlavně aby měli RUM. V pátek bude potřeba vyladit formu :-). Jinak můžem s Tchibem někoho vzít autem, ale Brno je tak trošku zajížďka, spíš někde po cestě (Česká Třebová, Mohelnice, atd.).

  • #3332

    Boris Láník
    Účastník

    Ještě jedno poděkování Špekovi a všem ostatním co se podíleli na přípravě letošní Rallye. Velmi vydařený ročník. Pro příště navrhuji zajistit mlhu, prachový sníh a povinnou večerku :-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.