Rallye Jeseníky 2016

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Rallye Jeseníky 2016

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Lubomír „Špek“ Vidlák a poslední změna proběhla před 8 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #8486

    Psal jsem to už do diskuze, ale tady to bude viditelnější. Vzhledem k vývoji sněhové situace jsem zrušil termín 27.- 28.2. . Pokud se situace zlepší,
    [Článek k této diskusi je tady: Rallye Jeseníky 2016]

  • #8488

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    Špeku a co to letos udělat úplně jinak, když nám zima nepřeje? Nechceš udělat to stejně v letní běžecko/chodecké verzi? A nebo cyklistické? Třeba od údolí Koutů směrem na západ k Branné, Ostružné atd. Tam by to na kola šlo vymyslet a ty by sis při stavbě trati dobře potrénoval :-) a v nedělu časovka na dlouhý stráně a dolů. Navíc nebudeš u časomíry mrznout :-) co???

  • #8599

    Za prve, kdo sem dal takovou krasnou fotku? :-). No a za druhe. Urcite se nebranim jine forme, ale neni to nahodou tak trosku, ze bys chtel vyhrat? Koukal jsem v dilne, ze se asi chystas svihat :-)))). Jedno je jasne. I kdyz podminka na Pradedu je ted vynikajici, tak na Rallye to letos nebude, protoze bychom se pohybovali prakticky jen v oblasti kolem Pradedu, tudiz vse v NPR a hlavne mezi lidma a to by urcite nebylo ono. Uvidime na jare, treba udelame neco jineho. Spek

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.