středeční krasové odpoledne 6.8

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky středeční krasové odpoledne 6.8

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Radim Sedláček a poslední změna proběhla před 9 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4523

    Radim Sedláček
    Účastník

    Odjezd z Krpole po 15:00

  • #4524

    Robin Horák
    Moderátor

    Ahoj,

    já bych se přidal.

    Robin

  • #4526

    Petra Veselá
    Účastník

    Ahoj, taky bych se přidala. Kam se pojede?

  • #4529

    Radim Sedláček
    Účastník

    Tak Robina bych mohl nabrat na parkovišti, co je mezi konečnou 13 a chemickou fuckultou
    (49°13.92175’N, 16°34.63452’E) v 15:05. Dášu bych nabral u Semilasa na ulici Metodějova (49°13.61802’N, 16°35.66570’E) v 15:12. To je ta, kde jsem parkoval, když jsme jeli posledně do Rudic. A PetraV si může vybrat jedno ze zmíněných míst.
    Budu na telefonu 731 064 235, ale až zítra, neboť jsem ho dnes zapomněl v práci (stejně byl vypnutej:-D)

  • #4530

    Petra Veselá
    Účastník

    Ok, zítra budu v 15:12 u Semilasa.

  • #4531

    Dáša Dostálová
    Účastník

    15:12? to je nějak moc brzo :( to nedávám :( já se vysypu až mezi 3 a 4 z práce :(

  • #4532

    Radim Sedláček
    Účastník

    Tak napiš kdy to stíháš a pokud budou ostatní souhlasit, tak na Tebe počkáme…

  • #4533

    Dáša Dostálová
    Účastník

    stíhám 16h30

  • #4534

    Robin Horák
    Moderátor

    Super, 15:05 můžu být na tom parkovišti.

    A co se týče toho čekání… ne že bych měl s čekáním obecně zásadnější problém, ale do 16.30 mi to přijde už docela škoda pročekat.

    Ještě Pája nabízela, že by kolem 14. h mohla vzít auto a někam vyjet, tak bych se v případě dlouhého čekání přidal k ní a vy byste mohli dorazit později. Kam konkrétně je vlastně v plánu jet?

    Já ještě nebyl lézt ve Žlebech, tak bych uvítal je, nebo případně Josefovské údolí, kde to ještě nemám tolik prozkoumané. Naopak Rudice a Hřebenáč bych i oželel :-D

  • #4536

    Pavla Nováková
    Účastník

    Rozmyslete se a dejte vedet – urcite bych se pridala, bud za vama dojedu sama nebo vas muzu vzit – 4 mista v aute, odjezd ode mne z domu (Divisova ctvrt) kolem 14.30

  • #4537

    Radim Sedláček
    Účastník

    No teda čekat do půl paté se mi taky nechce, tak bych nechal ten odjezd na 15:xx.
    Navrhnul bych Krkavčí a okolí (Josefovské údolí).

  • #4538

    Petra Veselá
    Účastník

    Tedy odjezd v 15:12 od semilasa platí, budu tam.

  • #4539

    Pavla Nováková
    Účastník

    Rado, jestli budes mit misto, tak bych pockala taky u toho Semillassa 15:12 s Petou, at nejedu sama autem, muzu?

  • #4540

    Robin Horák
    Moderátor

    Takže 15:05 budu ready na parkovišti před FCH.

  • #4541

    Radim Sedláček
    Účastník

    jojo. beru na vědomí. Robin u FCHT 15:05 (nebo jakou to má zkratku), Petra s Pavlou u Semilasa na Metodějské v 15:12.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.