víkend 16-17.8

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky víkend 16-17.8

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Monika Urbášková a poslední změna proběhla před 9 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4576

    Radim Sedláček
    Účastník

    Tak co podniknem? v sobotu odpoledne mají být přeháňky, tal bych se asi nehrnul moc daleko, v neděli má být hezky celý den. Tak třeba v sobotu do Krasu a v neděli na chřiby? Nebo má někdo nějaký jiný návrh?

  • #4577

    Petra Veselá
    Účastník

    Ahoj, já sem pro, případně v neděli by se dalo jet ještě na vsetínsko, Čertovy skály nebo tak.

  • #4579

    Dáša Dostálová
    Účastník

    jsem pro :) nedělní variantu bych viděla chřiby

  • #4580

    Radim Sedláček
    Účastník

    Tak naplánujte, kdy a kde mám koho v sobotu ráno nabrat. Nedeli doladíme v sobotu.

  • #4581

    Robin Horák
    Moderátor

    Ahoj, já se na sobotu nepřidám a neděli asi taky vynechám, takže budete případně s Pájou do 4místného přibližovadla akorát.

  • #4582

    Dáša Dostálová
    Účastník

    mě u Lužánek. a kam pojedeme? navrhuju žleby. jiné nápady?

  • #4583

    Petra Veselá
    Účastník

    Můžu taky dojet k Lužánkám, kde se kříží Kotlářská s Lidickou, třeba v 9:30. Žleby by mohly být fajn, ještě jsem tam nebyla.

  • #4584

    Radim Sedláček
    Účastník

    –> Petra: Kdyby ses přesunula ještě jednu zastávku směrem do města (zastávka antonínská) bylo by to super. Líp se tam parkuje a mohl bych vás nabrat obě najednou.
    Tak v 9:30 tam?

  • #4585

    Dáša Dostálová
    Účastník

    ok, počítám s tím také. beru jištění a nějaké smyce. kdo vezme lano? mám já, nebo Raďo, vemeš ty?

  • #4586

    Petra Veselá
    Účastník

    Ok, v 9:30 u zastávky Antonínská.

  • #4587

    Monika Urbášková
    Účastník

    a někdo jenom na neděli?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.