víkend

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky víkend

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Tomáš Borkovec a poslední změna proběhla před 11 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #3458

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Přátelé, přemýšleli jste už o tom, kdo pojede na Vtáčnik a kdo do Höllentallu? (… a rozhodli jste se už?)
    … páč je třeba to rozpůlit, je vás hodně a hádám, na webu není konečný počet jedoucích…
    laj

  • #3459

    vladimir majercak
    Účastník

    Ahoj ja by som rád šiel na vtáčnik

  • #3460

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Já osobně Vtáčnik (jestli bude počasí na slovači OK). Pokud vše vyjde jak má, pojedu v pátek k večeru a budu mít 3 místa.

  • #3461

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj, taky bych rád na Vtáčnik.

  • #3462

    Michal Pytlíček
    Účastník

    Michal + Sarka taky Vtacnik. Odjezd pa vecer, v aute 2-3 místa.

  • #3463

    Richard Capalini
    Účastník

    Hlasim udernickou skupinu Richard + Véča na [b]Hollental [/b]:-)

    [b]Auto 2 mista volna[/b]

  • #3464

    Ivana Kolackova
    Účastník

    caute :) tak ja teda beru taky Hollental (myslim si to spravne, ze jsou tam lehci cesty nebo jsem uplne vedle? :)) – nepotrebuju se oddelat, spis preferuju se to naucit a vyzkouset si to ;) a sockuju se teda do auta k fikymu, kdyz ma volno, dekuji. Mimochodem odkud se vyjizdi a v kolik? (mozna by se hodil kontakt – muj tel: 732284964)

  • #3467

    Radek Lienerth
    Účastník

    Vtacnik, mam v aute tri az ctyri mista. Domluva pocitam zitra na prednasce.
    Jinak odjezd zrejme v sobotu rano.

  • #3470

    Martin Prudík
    Účastník

    V sobotu ráno by to pro mě bylo nejideálnější. Předběžně si u tebe rezervuji místo.

  • #3471

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Neměl byste někdo čas udělat – třebas na Googlu – tabulku s obsazením pro obě akce, ideálně i s plněním aut? Koukám že je to zatmím poměrně živelné ;-)
    Pokud na to přijde, klidně nechám auto doma, než abych jel prázdnej žeano ;-)

  • #3472

    Vito neboj, ja se ti do auta klidne nasomruju, aby ti nebylo smutno. A ze ses to ty prihodim aj nejaky zensky ;) P.

  • #3473

    Zdarec, už se v tom pomalu začínám ztrácet. Má vůbec někdo z instruktorů nebo starších v plánu jet do Höllentalu nebo to všichni pohrnou na Vtáčník?

  • #3474

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Právě proto jsem navrhoval tu tabulku, ale nemám na to teď čas …
    To Plyšáček: kamaráde rád Tě vezmu, když domluvíš společnost ;-) Jen abych nedopadl jako posledně, když jsem si vyšel s Tvojí dívkou ;-D

  • #3475

    Lukáš Harapát
    Účastník

    ahoj, Fiky? Mas jeste volno? Rad bych se pridal do auta :-) kdyztak napis nejake blizsi info :-)odkud pojedete a tak :-) kdyztak moje cilo: 737 915 192
    zatim se mejte

  • #3476

    Sarka Kysilkova
    Účastník

    Ahoj,

    tady je ta tabulka jak jste navrhovali.

    Vikend 27-28.4 Lokalka – https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnThsGcYFtr4dGFZVU91ZTlnYXE3MzJqZm13dUR1ZEE&usp=sharing

    Sarka

  • #3479

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj, pokud máš Radku ještě místo, přidal bych se na sobotní ranní odjezd. Díky:)

  • #3480

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Po Plyšákově emigraci zůstávají u mne 2-3 místa, odjezd v sobotu ráno. Je ještě někdo bez odvozu?

  • #3481

    Richard Capalini
    Účastník

    1 misto volne v aute, odjezd zitra v patek v 17:30 z Mendlaku. Pokud byste se meli tlacit v peti s nami nemusite ;-).

  • #3482

    Ahoj, v příloze je slibovaná trasa na Vtáčnik.. Jedete přes Bánovce nad Bebravou směrem na Prievidzu, v Novákách zahnete však doprava na Partizánské a v Zemianských Kostolanech doleva do Kamence pod Vtáčnikom. Vesnici projede „esíčkem“ u Jednoty a pak již rovně údolím po trochu rozbitým asfaltu, někde tam je směrovka na chatu Končitá. Trasa viz příloha .kmz pro Google Earth. Souřadnice parkoviště N 48°38’59“ E 18°35’03“

  • #3484

    druhej pokus o nahrání přílohy .kmz to nevzalo, tak jsem to zazipoval

    Attachments:
  • #3486

    Ještě jeden SPAM: foto odbočky za Kamencem. Pokračovat budete přímo rovně, ne doleva po lepší silnici. Na sloupu za křižovatkou je opravdu hůře čitelná cedule „Chata pod Končitou 3km“

    Attachments:
  • #3489

    Michal Nováček
    Účastník

    tu rovnou jako klikaci odkaz: [url=http://goo.gl/maps/eo4pM]cesta na vtacnik[/url]

  • #3490

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Odvolávám co jsem odvolal … ;-) Nakonec musím účast na Vtáčniku odvolat, uvidíme se až v Labáku … včera se se mnou domlouval někdo (Tomáš?) na sobotu do auta – pls zkus další posádky, zda bude mít někdo místo.

  • #3491

    Richard Capalini
    Účastník

    U nás je stále volne 1 misto…odjezd dnes, viz vyse

  • #3492

    Tomáš Borkovec
    Účastník

    Nevadí, taky musím zrušit svou účast na Vtáčniku.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.