víkend

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Novinky víkend

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Robin Horák a poslední změna proběhla před 9 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4412

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Zdar.
    V sobotu 5.7. jedeme ráno s Bárou do Krasu (asi). A v neděli je v plánu mor. písek. Tož, kdyby chtěl někdo svézt…

  • #4415

    Tomáš Vidlák
    Účastník

    proč ste scratchli ten Adr? uz sem se tesil ze se potkame…

  • #4422

    Ladislav Petráš
    Účastník

    zdar! páč podle jedné z předpovědí bylo nejisté počasí a vrtly se do toho ještě další věci. A vím, že jsme měli jet… škoda

  • #4430

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Krom výletníků do zavlhlého Ádru, jede někdo někam tento víkend (12.-13.7.) – na jeden den? Můžu jen na neděli, předběžně jsme domluvení s LuckouG. že někam pojedeme, potenciálně se možná přidají Plyšáci, pokud nevyrazí na celý víkend… Přidá se někdo další na neděli? Destinace zatím otevřená – Rabštejn? Durenstein? Valovka? … ale i cokoliv jiného …

  • #4431

    Martina Cerna
    Účastník

    Včera jsme se bavili u Kozy o Vysočině na jeden den.. Míša Nováček chtěl sobotu Bílá skála. Tam mi to přijde samej převis:) Já bych byla klidně pro ten Rabštejn nebo ještě líp Durnstein. Valovka nevím co je:)

  • #4432

    Martina Cerna
    Účastník

    Jo a můžu sobotu nebo neděli, i Pája.

  • #4434

    Monika Urbášková
    Účastník

    Já beru taky jeden den. Klidně neděle Rabštejn. Ale vyrazila bych celkem brzo, když bysme jeli na jeden den. Což?

  • #4435

    Ladislav Petráš
    Účastník

    vzhledem k současným prognózám počasí se můj výlet do Ádru pohybuje v dost nejisté rovině. Tím pádem pro mě připadá v úvahu nedělní výjezd, takže bych se k někomu mohl přidat, co lidi kamarádi?

  • #4436

    Víťa Bambuch
    Účastník

    To KocourMour: celkembrzo máme každej asi jindy, ale já bych vstával jako člověk ;-)
    Mám dojem že Lucka slouží a že podle toho nějak může odjíždět … a teď nevím … v 9? Což je fakt že úplně brzo už není, ale zas je to vstávání jak člověk žeano ;-)
    Ověřím jak to má …

    To Lajoš: Kamarááááde …no to by byla nááádhera … :-)

  • #4437

    Michal Nováček
    Účastník

    my jsme domluveni s vecou na sobotu, premysleli jsme o bily skale, enomze tam bude asik jeste mozna mokro, takze rabstejn taky dobry.

    jsme dva, takze kdo byste chteli jet s nama, tak se mi ozvite behem dneska.

  • #4438

    Taky bych nekam jela na den, nejradeji Durnstein, ale je to fuk.

  • #4439

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Tak Lucka může v 9,15, což nejni úplně brzo. Pak je to dost o destinaci … Nějaké návrhy? Na Lukov je to hodina, ale tam jsem byl minulej víkend …

    Jak je to teď s Rabštejnem – vjezd nahoru je pořád na povolenku?

  • #4440

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Durnstein cca 2 hodinya kousek a pak nástup … takže skorem 3 hoďky se vším všudy aji s kávičkou

  • #4441

    Barbora Valnohová
    Účastník

    Ahoj, já bych se přidala na sobotu i na neděli, je někdo volný do dvojky?

  • #4442

    Monika Urbášková
    Účastník

    to VitaB. myslím, že s povolenkou…. ale v 9 si myslím, že to nemá smysl.Líbí se mi varianta Durstein. Véča zjišťuje, jestli by mohl sehnat auto.

  • #4443

    Zdarec, co me a nedele tyce, tak auto podle vsech dosavadnich informaci k dispozici mit nebudu.

  • #4444

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Já auto mám, potenciálně až 3 místa. Lucka zjišťuje jestli se z práce neutrhne dřív .. souhlas že v 9 je pozdě jet někam, kam se jede 2 hodiny. Jak se Lucka ozve, dám vědět.

  • #4445

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Já bych taky jel, ale jenom na jeden den, lépe v neděli. Kam je mi jedno, auto mám ready.

  • #4446

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Lucka može 8.15 – to mi přijde celkově rozumný čas. Budu ji nabírat v Komárově. Mám tím pádem 2-3 místa, hlaste se kdo chcete. Destinace na domluvě, je mi to skoro jedno. Jen na Lukově jsem byl minulý týden, Durenstein mi nepřijde úplně hitparáda oblast, ale dá se, když nebude pekáč. Jináč jsem pro každou špatnost. Jo a Barborku a Kozla bych možná vynechal ;-)

  • #4447

    Monika Urbášková
    Účastník

    okey. hlásím se. a tím pádem vyhlašuju konkurz na spolulezce – kdo má zájem:)?

  • #4448

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Hlásím se taky. I na toho spolulezce :)

    Víťo odkud přesně je odjezd?

  • #4449

    Víťa Bambuch
    Účastník

    OK, zupr, jsme 4, v nouzi dokážeme pobrat ještě jedno štíhlé devče ;-)) v nouzi nejvyšší i hocha ;-) Odjezd cca v 8 z Líšně, kolem Zvonařky do Komárova. Ideální kdybych vás nabral někde cestou. Počítám že u Monči to nebude problém. Lukáši Ty bydlíš kde? Destinaci ještě doladíme …

  • #4450

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Nový Lískovec. Ale jede mi bus 50 do Komárova. Kam v Komárově se mám dostavit?

  • #4451

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Komárovská 5, případně kdekoliv okolo – nabrat Tě někde v Komárově už není problém. Ale jak tak kouká, tak z konečný busu je to zarohem. Odjezd cca v 8.15 – aspoň Luca to slibuje ;-) Tak snad nad ránem neonemocní nějaký krokodýl …

  • #4452

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Nad ranem? Jedeme v nedeli, ne?

  • #4453

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Myslíš že v neděli nad ránem nemůže onemocnět krokodýl? ;-))

  • #4454

    Lukáš Kohút
    Účastník

    No ja jen abych mel jasno :)

  • #4455

    Víťa Bambuch
    Účastník

    Tak co, někdo další nějaké plány na nedělu? Návrhy na destinace? Za mě asi vede Rabštejn, i když trochu zdrží pěškobus nahoru. Případně romantika na Budačině? Opomíjená Valovka, když nebude pekáč? A vy? ;-)

  • #4456

    Lukáš Kohút
    Účastník

    Mne je to uplne jedno, hlavne ze se nekam podivam. Za mne jsou vsechny navrzene lokality OK, este mne napada Krslenica v Malych Karpatech (ci jak se to jmenuje).

  • #4457

    Radim Sedláček
    Účastník

    Já bych se přidal. Auto můžu vzít svoje. Akorát, pokud budu řídit, jel bych někam, kam trefím, nebo s někým, kdo tam trefí. A pak ještě někoho na druhý konec provazu.

  • #4458

    Barbora Valnohová
    Účastník

    Ahoj Rado a ostatni, my bychom se s Lajosem taky radi k vyletnikum pridali, idealne k nekomu do auta. Dnes uz nebudu na netu, takze domluva na tel (723887664 radeji sms). Diky

  • #4459

    Robin Horák
    Moderátor

    Ahoj,

    jste ještě někdo na neděli bez dvojky s místem v autě? Klidně bych se za těchto okolností přidal.

    (na netu průběžně budu, ale můžete i tel 608 400 966).

  • #4460

    Radim Sedláček
    Účastník

    OK, tím pádem mám plný auto (Raaďa, Barva, Lajos, Robin,mám jen 4-místný kchár)
    Tak se domluvte, kde mám koho v kolik nabrat a kam se pofrčí. Se tu ještě vyskytnu, anebo 731 064 235.
    R

  • #4461

    Monika Urbášková
    Účastník

    Za mě taky beru v podstatě všechno. hlavně, že jedem_)!

  • #4463

    Robin Horák
    Moderátor

    Zmiňované lokality neznám (kromě Kršlenice), takže nedovedu posoudit, ale rád se podívám kamkoliv. A co se týče místa odjezdu, tak bydlím v Komíně a dojedu klidně třeba na hlavas k Tescu, do Krpole ke Koze nebo klidně i na jiný záchytný bod, podle toho kde bude nastupovat zbytek.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.