Zimní horoškola Zelené pleso

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Zimní horoškola Zelené pleso

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Lenka Hubáčková a poslední změna proběhla před 8 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #8475

    Radek Lienerth
    Účastník

    Zimní kurz horoškoly se jako již tradičně uskuteční ve Vysokých Tatrách. Vzhledem k zázemí chaty, lezeckým i skialpovým terénům  jsme se rozhodli horo
    [Článek k této diskusi je tady: Zimní horoškola Zelené pleso]

  • #8489

    Pan správce
    Správce
  • #8544

    Jirka Novotný
    Účastník

    Hledám na zimní horoškolu parťáka. Nešel byste někdo se mnou?

  • #8592

    Anna Tomanová
    Účastník

    Ahoj, už jste přemýšleli, kdo jak pojedete? Domlouvají se auta nebo parta do vlaku?

  • #8593

    Martin Prudík
    Účastník

    Ahoj, já to ještě nevím přesně. Ale buď 2 prodloužené víkendy a nebo od pondělí do pondělí. V případě prodloužených víkendů mohu vzít auto jinak vlakem/busem. Na ten prodloužený velikonoční víkend jsem na lezení předběžně domluven s Mufem jinak jsem available.

  • #8594

    Martin Prudík
    Účastník

    Jak je to vůbec s poměrem nováčci / instruktoři? Je výsledek <2, >2 nebo =2? Budou kluci potřebovat v některých dnech helfnout? Mohu nabídnout trochu neopunkové školy na úrovni máslo!

  • #8596

    Barbora Valnohová
    Účastník

    Ahoj, já bych chtěla jet na první víkend a prodloužit do pondělí nebo úterý, plánujete to někdo taky tak?
    Pozn. Nic moc nevytáhnu…

  • #8600

    Martin Prudík
    Účastník

    19.3. 02:00 (ano, dnes v noci) odjezd do Tater. 2 volná místa v autě. To chceš!

  • #8613

    Martin Prudík
    Účastník

    Pokusím se napsat článek. Prosím o sdílení/zaslání fotek horolezeckého i hospodského charakteru. Sem či na martin.prudik(at)gmail.com.

    Můžete připojit i soupis vylezených cest, historku, které stojí za zmínku, lovestory atd.

  • #8616

    Moje fotky tu.

    Na lovestory máme přece tebe :)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.