Zimní Tatry + horoškola

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Zimní Tatry + horoškola

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Ladislav Petráš a poslední změna proběhla před 7 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #9699

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Zimní Tatry + horoškola – propozice              Letos se akce zimní Tatry +  horoškola uskuteční, jak už tradičně posledních pár let, na Chatě pri Ze
    [Článek k této diskusi je tady: Zimní Tatry + horoškola]

  • #9708

    Lajos, mám na teba dotazy. Z akeho dovodu rozhoduje skorsia platba a nie to kto sa kedy prihlásil do tabulky. Preco ti mám znovu pisat kratší termín ked v tabulke mas potrebne data + ake preferujem stravovanie? K comu ta tabulka vlastně vznikla? Nestačilo do tabulky prostě ku každému menu dopisat kolko má zaplatit a v prípadě, že tam přihlaseni neuhradi, dostane prostor niekto iny? Predpokládám, že nikdo se tam neprihlasil len zo zábavy.

  • #9709

    Honza Rosecký
    Účastník

    Zaplaceno – dík za organizaci, těším se! ;)

  • #9712

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Michal, minulý rok jsi to byl zrovna ty + další, kdo se přihlásili a nakonec nejeli a nikomu to nedali vědět. Takže tam byla rezervovaná místa zbytečně a jiní, co chtěli jet, se tam tím pádem nedostali… Proto letos rozhoduje dřívější platba spolu se storno poplatkem. Navíc nám rezervovali pouze (?) 20 míst na chatě. Takže pravidlo, kdo dřív zaplatí, ten dřív bydlí, je myslím vzhledem k okolnostem fér. Protože pro další lidi nad rámec prvních 20 je místo nejisté (případně i na povale) podle toho, kolik se tam případně uvolní rezervací, nebudu těch 20 míst držet pro lidi, kteří by si to nakonec třeba rozmysleli a nejeli. První tabulka byla pro mě, abych vlastně věděl, kolik lidí chce jet a kolik mám teda požadovat míst.
    Michale, pokud chceš šetřit čas a vyhnout se zbytečnostem, tak pošli na účet příslušnou sumu a zapiš se do té nové tabulky a nemusíme si tady takhle dopisovat.

  • #9718

    Minuly rok, som nesiel preto lebo organizator nedokazal zaistit ubytovanie, tak ako deklaroval a dopisoval som si vlastne sam so sebou, tvoje zavery ma preto prekvapuju, ale nebudem to tu zasa rozvadzat, zauzivane nazorove stereotypy sa asi nedaju zmenit.

    Takze k veci, rad by som ti poslal peniaze, ale neviem kolko ti mam poslat :-), a to je to na co sa vlastne pytam, nechcem totiz ist na cely tyzden. Preto som uvadzal tie udaje do tabulky, do ktorej ku kazdemu prihlasenemu stacilo uviest konkretnu sumu kolko ma zaplatit a stanovit konecny termin pre platbu.

  • #9727

    Anna Tomanová
    Účastník

    Majáku,
    nechtěla jsem ti tu jako spousta dalších lidí odepisovat, protože v tom nevidim jediný význam, ale tvoje chování je natolik neomalené, že mi to opravdu nedá. Buď trochu ohleduplný a nápomocný lidem, kteří se snaží něco organizovat a pro oddíl něco dělat. Pokud jim k jejich snažení, které vynakládají nejen a kvůli tobě pomůže vyplnit jednu nebo dvě jednoduché tabulky, u kterých kupodivu všichni chápou význam, tak je prosím buď vyplň nebo se na danou akci vykašli a zorganizuj nějakou svou akci, která bude jistě uspořádaná lépe, kapacity na to máš, to víme všichni. Ostatní dotazy jsou zbytečné, organizátor dělá všechno tak jak uzná za nejlepší, jak mu to vyhovuje a ulehčuje situaci a my bychom mu v tom měli jen být nápomocní, přeci jen se akorát vezeme na cizí snaze, aktivitě a ochotě. Pokud i přesto máš pocit, že je někde problém, můžeš se sám přihlásit k pomoci na organizování dané nebo podobné akce, periodicky se opakují.

    Pokud potřebuješ pro sebe nějakou výjimku nebo specialitu, neni to chyba organizace celé akce a jistě se dá jednoduše vyřešit po telefonu nebo mailu dotazem přímo na konkrétní problém, přesně jak je napsané v pokynech.

    Nezapomeň, že je rozdíl mezi zařizováním víkendu v Tatrách pro tebou vybraný okruh pár lidí a akcí, která je otevřená pro 150 členů oddílu, které třeba ani neznáš a nemáš se s nimi jak domluvit

    • Odpověď byla upravena před 7 roky, 2 měsíci uživatelem  Anna Tomanová.
  • #9731

    Ladislav Petráš
    Účastník

    hele, lidi, buďte v klidu. Nemá smysl tady cokoli hrotit. Pokud jsou nějaké připomínky co a jak ZLEPŠIT, tak je to dobře a sem s nimi. Nikdo není neomylný. Důvody, proč jsem to letos takto zavedl, jsem, doufám, vysvětlil. V propozicích je uvedené, že kdo chce jet na zkrácený termín, ať mi pošle email a já poskytnu informace ohledně ceny atd. Prosím tedy příště na e-mail, a ne do diskuse. Tímto považuju Majákův dotaz na cenu za zkrácený pobyt za vyřízený a odpověď pošlu už soukromě.
    Dodám jen, že pokud se někdo rozhodne, že chce jet, až po termínu potvrzení rezervací 28.2., tak si musí ubytování domluvit sám.
    Díky za pochopení.

  • #9751

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Tak rezervace na chatě provedena. Každý další si to prosím už vyřiďte sám. Díky za spolupráci.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.