Divoký důl

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Lubomír „Špek“ Vidlák a poslední změna proběhla před 9 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4701

    [article]2168[/article]

  • #4703

    Dáša Dostálová
    Účastník

    jedu

  • #4705

    Michal Nežerka
    Účastník

    Joj Špeku, kdes vyhrabal tuhle starou fotku? Vypadám tam jak ozajistný alpinista … a přitom jsem byl tehdy posr… no, ale přežil jsem, a o to v Divokáči jde především, že?

    Tak si mě napiš do seznamu.

  • #4708

    Sarka Kysilkova
    Účastník

    Hlasim se +1, ubytko prosime zamluvit od soboty

  • #4714

    Ladislav Petráš
    Účastník

    Ahojte.
    za mě a za Báru – jedeme určitě, jestli budou dobré podmínky jako mráz, sníh a vítr. Jestli bude teplo, mokro, krásně a jiný hnus, tak moje účast visí ve vzduchu.

  • #4716

    Prubezne si vsechny pisu do seznamu :-). Fotku jsem nasel v moji fotogalerii a prisla me moc inspirujici. :-). No zatim mam v seznamu 17 lidicek. To je pekne :-). Zavolam na Sokoloku Zdene, at nakoupi proviant na Sametacky na vecirek :-).

  • #4717

    Radim Sedláček
    Účastník

    Já se taky pojedu historicky znemožnit…

  • #4722

    Petr Štefek
    Účastník

    toz ze bych tez jel ? :)

  • #4726

    Petr Holzer
    Účastník

    Asi pojedeme s Toníkem taky. Ma sice vytazeny srouby z nohy, ale na to nase šomtání, pripadne vecerni oslavu to urcite nebude prekazka. Prijezd ale asi spis az v sobotu.Dik

  • #4727

    Zoltan Alexi
    Účastník

    Ahoj Speku,

    tak si tam napis aj mna a Majku.
    Budu nejake dalsie info, pripadne schodzka kde sa dohodne doprava,…?

    Vdaka
    Zolo

  • #4729

    Tak to vypada na vyjezdni zasedani Lokalky. Mam 3o lidi. Volam na Sokolku, at objednaji vic piva . Na vse se asi budeme domlouvat na schyze pristi ctvrtek.

    Spek

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.