Zimní Horoškola Zelené Pleso 8. – 14.3.2015

Úvodní stránka Fóra lokalka.eu Diskuse k článkům Zimní Horoškola Zelené Pleso 8. – 14.3.2015

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Robin Horák a poslední změna proběhla před 9 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #4807

    Radek Lienerth
    Účastník

    [article]2176[/article]

  • #4827

    Ahoj, nechci rejpat, ale od neděle do soboty to je pouze 6 nocí a ne 7, a myslím že i cena je kalkulovaná právě na 6 nocí :)

  • #4836

    Radek Lienerth
    Účastník

    Perfekcionisto :-)

  • #4844

    Ladislav Petráš
    Účastník

    já chcei rejpat – vždyť je to od soboty 7.3. do neděle 14.3., to je 7 nocí, ne?

  • #4868

    Lájoši, tak teď je v tom ješt větší guláš :) jestli je to od 7. do 14. jak píšeš ty, tak sobota až sobota 7 nocí. Zobča v článku píše: 8. – 14.3.2014 (ne – so/ 7 noci), což je ale nocí jen 6..

  • #4885

    Ladislav Petráš
    Účastník

    tak jaks to teda vobjednal, pane předsedo? domlouvali jsme se od soboty do soboty…

  • #4890

    Radek Lienerth
    Účastník

    Tak jak jsem napsal, v sobotu je chata plna, takze od nedele.

  • #4891

    Ladislav Petráš
    Účastník

    no jo, máš recht. už si vzpomínám, že ses o tom zmiňoval. soráč

  • #4950

    Boris Láník
    Účastník

    Ahoj,
    já bych rád jel na prodloužený víkend (od st či čt). Chystá se někdo podobně? Tedy pokud je ještě místo na chatě.

  • #4980

    Robin Horák
    Moderátor

    Ahoj,

    jedete někdo na celý termín 8. – 14. 3. a máte místo v autě, že bych se přidal?

    Případně alespoň na cestu tam nebo zpět.

    Robin

  • #4983

    Vladimír Hynek
    Účastník

    Ahoj, taky bych se rád domluvil na spolujízdu. Odjezd v pátek po 16 nebo v sobotu, návrat v sobotu 13. nebo neděli 14. Teoreticky můžu vzít auto, ale má problémy s elektrikou, tak se bojím aby nás někde nevypeklo.

  • #4986

    Robin Horák
    Moderátor

    Nevadilo by mi jet už v sobotu, naopak bych to uvítal. Akorát Zoban zde píše, že je chata v sobotu plná (cože teda nevím, jestli to pořád platí).

    Auto nemám, takže bych jel přinejhorším busem/vlakem, tak se třeba můžeme domluvit na stejný spoj, pokud se rozhodneš nevěřit svému autu.

    Robin

  • #4987

    Vladimír Hynek
    Účastník

    No, to sem se zrovna dneska rozhod. Ty kábly nejsou viditelně v kondici a auto bliká jak vánoční stromek, takže cestu někam dál fakt neriskuju. Jestli má někdo místo v autě tak se rád svezu. Jinak bych jel v sobotu vlakem/busem, nějaké místečko se snad na chatě najde.

  • #4989

    Ladislav Petráš
    Účastník

    mno, nenajde. je tam definitivně plno. volali jsme tam dneska.

  • #4991

    Jakub Dymáček
    Účastník

    Ahojte,
    já sháním místo v autě z Tater zpět do Brna, nejlépe v neděli 15. března, kdyžtak i den předtím v sobotu. Lyže neberu, takže jsem skladný. Najde se někdo s volným flekem?

    Dík,
    Kuba

  • #4994

    Martin Prudík
    Účastník

    Robine,
    jedeme dnes (SO) ve 23:30 busem studentákem do popradu. Přidej se nemáš li ještě dopravu.
    Martin

  • #4995

    Robin Horák
    Moderátor

    Super, tak to se tam potkáme. Jedeme se Karlem také tímto spojem.
    Robin

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.